Dopasowanie soczewek RGP - część 1


Zapraszam na 1 część kursu online na temat dopasowania soczewek sztywnych (RGP)
2 godziny szkolenia online z podstaw soczewek RGP. Kurs online jest bezpłatny dla uczestników warsztatów z dopasowania soczewek RGP.

199 zł z VAT

2 godziny video

Certyfikat

Autorzy

sylwia-kropacz

Sylwia Kropacz-Sobkowiak

Optometrysta, kontaktolog. Absolwentka Optometrii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i programu M.Sc. z Optometrii Klinicznej na Beuth-Hochschule für Technik w Berlinie orz Salus University na Pennsylvania College of Optometry w USA. Brała udział w stażach nt. optometrii klinicznej w USA (Salus University, College of Optometry, PA) oraz w stażu nt. soczewek kontaktowych, słabowidzenia oraz optometrii pediatrycznej w Wielkiej Brytanii (Oxford Radcliff Hospital). Wykładowca i pracownik na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Optometria. Ekspert i konsultant firmy Alcon Polska Sp. z o.o. Prowadzi również prywatną praktykę dopasowania specjalistycznych soczewek kontaktowych (Eye-Point). Posiada wieloletnią praktykę w gabinetach kontaktologicznych w Polsce (m.in. Vision Express, Skorupski Optical). Aktywnie działa w Europejskiej Radzie Optometrii i Optyki (European Council of Optometry and Optics-ECOO). Jest również członkiem Europejskiej Akademii Optometrii i Optyki EAOO oraz Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki (PTOO).

Dopasowanie soczewek RGP

Kurs Online
199 zł
  • 5 lekcji video
  • Prawie 3 godziny video
  • Dożywotni dostęp

FAQ

Zgodnie z ideą rozpowszechniania wysokiej jakości edukacji medycznej, ten kurs jest dostępny dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia.

Kurs kosztuje 199 zł brutto. W cenie otrzymacie Państwo dostęp do lekcji video.

Kurs odbywa się w formie internetowej, to znaczy wszystkie materiały są zamieszczone na naszej platformie.

Potrzebny jest komputer wyposażony w nowoczesną przeglądarkę jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer (musi być to wersja 10 lub nowsza). Do oglądania video potrzebny jest dostęp do Internetu, co najmniej 1 Mbs,

Po dokonaniu zakupu, otrzymują Państwo dostęp do wszystkich materiałów video. Są one dostępne od razu po zakupie i można z nich korzystać dowolną ilość razy, ale nie można dzielić się swoim loginem i hasłem z innymi osobami.

Nie. W opracowaniu materiału nie brała udziału żadna firma produkująca leki lub sprzęt i nikt nie wpływał na treści zamieszczone w kursie.

Jeśli kurs nie spełni oczekiwań, możliwe jest otrzymanie zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu.

Tak, po obejrzeniu wszystkich lekcji video oraz zdaniu testu wystawiony zostanie certyfikat ukończenia.

Dostęp do kursu zakupią Państwo na naszej platformie klikając przycisk “Dołącz do kursu” i płacąc przelewem internetowym. Dostęp do kursu zostanie przyznany od razu. W przypadku problemów lub pytań zapraszam do kontaktu.

Pobranie filmów na dysk jest wyłączone, ponieważ umożliwiałoby to dostęp do nich także osobom, które nie zakupiły dostępu do kursu.

Tak, nie przekazujemy Państwa danych innym firmom i nikt nie będzie przesyłać Państwu niezamówionej reklamy. Transakcje odbywają się za pośrednictwem bezpiecznych przelewów realizowanych poprzez Przelewy24 – jednego z największych w Polsce pośrednika płatności online.

Oczywiście. Zapraszam do współpracy firmy, uczelnie oraz inne organizacje, które są zainteresowane zakupieniem dostępu dla większej grupy osób. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...